Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 8
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-21, 10:10   #4306
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 8

Weszłam licząc na kolejne dzieciaczki, a tu nocna cisza.
Co do opisanych symptomów porodowych to zaczęłam się bać, bo sporo z nich pojawiło się całkiem niedawno, a ja chce z moją kluseczką dotrwać do stycznia

Cytat:
Napisane przez iwantyou99 Pokaż wiadomość
Dostałam żelazo i vit c jak dla konia dodatkowo coś na serce bo zaczyna wysiadac ( dlatego pojechałam na IP bo kolatalo tak ze aż wymiotowałam). 27.12 mam mieć badania jak sie niepoprawi to przetoczenie.
Tyle ze ja nie karmie piersia.
U mnie też było z anemią na tyle drastycznie, że serducho nie dawało rady. Pomógł mi sok z buraków, pokrzywa, ale faktyczną poprawę zauważyłam jak: jem żelazo nad czo, zżeram bardzo dużo pietruszki naciowej (bardzo dobrze przyswajalna wit. C), jem cytrusy i suplementuje wit B12 (ona jest odpowiedzialna za transport Fe w krwi, często jej niedobór pogłębia anemię).
Wyniki miałam sporo poniżej normy, obecnie mimo 9mc zbliżam się do normalnych poziomów.
forester jest offline Zgłoś do moderatora