Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-23, 14:15   #1054
Loouisse
Rozeznanie
 
Avatar Loouisse
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 848
Dot.: Placent Hair Liquid - cudowny środek na nowe włoski

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
jak stosować te ampułki? Po umyciu łagodnym szamponem wcierać w skórę głowy przez 10 min - ok, ale nie rozumiem tylko jednego - trzeba wcierać zaraz po umyciu, w mokry skalp?
I jak to połączyć z maską do włosów + stylizacją (mam włosy kręcone, używam do stylizacji żelu.) Normalnie użyć szamponu, maski na 40 minut, spłukać ją, wetrzeć placentę i potem stylizować? A co jeśli stylizację muszę wykonywać na mokrych włosach? Na pewno mi one przeschną przez czas trwania masażu skóry głowy... Mogę po zastosowaniu placenty normalnie zamoczyć jeszcze raz głowę, by móc wystylizować włosy?
Tak, wcierać w skalp. Jest to dość niewygodne, bo produkt jest jak woda. Po placencie nie mocz już głowy, bo spłuczesz część produktu. Moim zdaniem stylizacji nie powinno wykonywac się na mokrych włosach, bo to je bardzo niszczy, powinny być co najwyżej lekko wilgotne.

Ja kupiłam sobie 2 opakowania,zużyłam jedno, drugie sprzedam. Włosy po tym są bardzo szorstkie i skołtunione przy nasadzie, nie ma mowy żeby je rozczesać. Skóra głowy swędzi i robią się strupki. Samo stosownie uciązliwe. Przelałam preparat do butelki z aplikatorem i trochę to pomogło. Wolę Seboradin.
Loouisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując