Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-01, 10:57   #4971
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.7

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Nie no, fantastycznie.




W takim wypadku to bym chyba matce na głowie siedziała do śmierci;/



Irytują mnie te wielkie paniska z Anglii, którzy kiedyś ledwo z klasy do klasy przechodzili, wyjechali na zmywak, a teraz jak wracają na Święta do Polski to oczywiście wszędzie muszą portfelami świecić nawet widziałam kilka takich osób w rodzinnym mieście przed Świętami.
Hehe w mojej rodzinnej miejscowości przeważają '' Belgowie'' Na święta tyle się nazjeżdża, że nie ma gdzie zaparkować. Już nie wspominając o cenach, które są wyższe niż w większych miastach.
Też mnie to śmieszy - tam sprzątają albo remontują a w Polsce udają wielkie odpicowane damy Wyżej srają niż d...mają.

Cytat:
Dlaczego mija się z celem ? Ja tam wychodzę z założenia, że pracuję po to żeby mieć właśnie na przyjemności, rozwój osobisty.
Mogę pracować w sklepie, na recepcji, w punktach obsługi klienta....nie wiem co jeszcze ale nie chciałabym być sprzątaczką. Dużo nasłuchałam się jak to wygląda, co możesz sprzątać a raczej jakie ohydności. I żadna kasa tego by nie zrekompensowała.
Praca pracą ale oprócz pracy i wydawania kasy na przyjemności chciałabym też rozwijać się w obcym kraju. Nie być na uboczu ale wtopić się w ich narodowość.
Wiem, ze niektórzy Polacy potrafią żyć tylko w gronie swoich, otaczać się murem - takim sposobem zawsze będą czuć się obco.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora