Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wiek a kurs na instruktora fitnessu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-01, 13:48   #5
Rolina
Przyczajenie
 
Avatar Rolina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 28
Dot.: wiek a kurs na instruktora fitnessu

No każdy mi to powtarza! Spełniaj marzenia, co tam wiek, masz energię. Chyba potrzebuję jakiegoś kopa, albo psychologa hehe
Dziękuję za te pozytywne słowa. Życie jest takie krótkie i takie krzywdzące że szkoda czasu na te rozmyślania, czas przestać gadać i zabrać się do roboty!!!

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Rolina, chętniej zapisałabym się na zajęcia u Ciebie, niż u 20-sto latki Wiele razy chciałam skorzystać z takich zajęć, jednak same instruktorki zniechęcały mnie od ćwiczeń (u mnie są same młode i "oh, jakie jesteśmy zgrabne, zaje*iste"). Nie rezygnuj z marzeń
A moje obawy pojawiły się właśnie stąd że chodzę na zajęcia które prowadzą instruktorki 25+, jak dla mnie są rewelacyjne, motywują i mają tyle pozytywnej energii. W sumie mi takiej energii nie brakuje, chęci do działania też nie, predyspozycje są, staram się innych napędzać pozytywną energią, tylko chyba mam kompleksy, nie wierzę w siebie i takie tam... Kiedy zaczynam głośno mówić o kompleksach i obawach inni są po prostu zdziwieni, wychodzi na to, że tego po mnie nie widać, w sumie dobrze ...tylko czemu moja głowa próbuje mnie nakręcić odwrotnie?
__________________
Dzisiaj jest pierwszy dzień całej reszty mojego życia
Rolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując