Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Leczenie trądziku Lampami Led
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-02, 16:07   #1
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40

Leczenie trądziku Lampami Led


Witajcie !

Czy któraś z Was miała robiony zabieg lampami led na trądzik ?
Widziałam jakiś czas temu na Tvn jak w klinice ambroziak wykonywali zabieg kobietą z bliznami potrądzikowymi (efekty naprawdę widoczne) mówili tam też że te lampy świetnie leczą trądzik, jednak jest to dość nowa metoda i nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.

Niestety od jakiś 9 lat cierpię z powodu trądziku, najpierw był to zwykły trądzik młodzieńczy lecz przekształcił się w dość ostrą odmianę, po każdej kroście zostaje mi blizna
Miałam już robiony zabieg laserem frakcyjnym, usunął w pewnym stopniu blizny jednak trądzik dalej był i robiły się nowe blizny.
Nie chcę truć się tabletkami typu Izotek więc szukam skutecznego zabiegu na pozbycie się trądziku. Boję się typowych zabiegów które są niemal że w każdym gabinecie kosmetycznym bo wątpię w ich skuteczność, jedyne co na dzień dzisiejszy uważam za coś co mogło by okazać się skuteczne to właśnie lampy led, ale wiadomo że klinika ambroziak będzie mówiła o tym zabiegu w samych superlatywach i ze efekty są niemal że pewne ale jak jest w rzeczywistości ? Czy ktoś wie coś na ten temat ?


Pozdrawiam
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując