2014-01-05, 00:01
|
#10
|
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
|
Dot.: Problem po stosunku
Cytat:
Napisane przez gosc21
Jesteśmy już po gimnazjum  .
|
Posiadanie braku elementarnej wiedzy nie jest zatem powodem do dumy.
Cytat:
Napisane przez gosc21
Ale to ze względu, że było go dużo to zamienił się w taką gumę?
|
Skoro jesteś tak bardzo zaniepokojony to nie mogłeś zapytać o to swojej dziewczyny? Na pewno by Ci wyjaśniła, że kobiecy śluz ma różną konsystencję i kolor. Chyba, ze ona też tego nie wie. Po tego typu wątkach już niewiele mnie dziwi.
Cytat:
Napisane przez gosc21
No o zabezpieczaniu sie chyba troche skoro jeszcze nie mamy maluszka ;p
|
Życzę zatem powodzenia. 
Cytat:
Napisane przez gosc21
no to fajnie :d, ale na proste pytanie które zadałem jakoś nie mogłaś odpowiedzieć.. więc albo sama nic nie wiesz, albo nabijasz tylko posty głupim gadaniem 
|
Rozgryzłeś mnie... 
Może ktoś też odpowie w takim razie na moje rozterki... Zauważyłam u siebie dziwną narośl pod kolanem... Co to może być? Strasznie się boję, czy to ciąża pozamaciczna? Mój chłopak zawsze uważał, sprawdzaliśmy szczelność prezerwatywy nalewając do niej wody, przed stosunkiem, po i w trakcie. Nie wiem co zrobić. Pomuszcie!
|
|
|