Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Leczenie trądziku Lampami Led
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 13:06   #8
edysiia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 40
Dot.: Leczenie trądziku Lampami Led

Ja wciąż czekam na e-mail od kliniki ambroziak, myślę że dziś już coś powinni odpisać. Ale orientowałam się w kosztach terapi led u nich i koszt jednego naświetlania to 100 zł, potrzeba 8 wizyt. Jednak przy zakupie 10 wizyt płaci się 800 zł.
Koszt w sumie nie jakiś wielki i można by było spróbować ale mam ten problem że nie jestem z Warszawy i żeby skorzystać z terapii u nich musiała bym wynająć sobie w warszawie jakiś pokój czy coś w tym stylu co oczywiście o wiele bardziej zwiększa koszty. A nie chcę przeprowadzać się tam na miesiąc i wywalać kasy jeśli te naświetlanie nic nie da... a może i u mnie w mieście znalazło by się coś podobnego i wyszła bym na tym lepiej.

Powiedzcie proszę, co jest ważne w wyborze gabinetu w którym miało by być wykonywana terapia ? Czy są urządzenia lepsze i gorsze ? Czy takie zwykłe gabinety kosmetyczne które mają w swojej ofercie leczenie trądziku są dobre ?

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Na stronie którą podała Stokrotka jest napisane
"Zwykle uzyskuje się dobre lub bardzo dobre rezultaty leczenia, które utrzymują się przez wiele miesięcy. Aby utrwalić wyniki terapii zaleca się wykonanie zabiegów podtrzymujących co 6-12 miesięcy "
co według mnie jest niezadowalające jak na taką cenę pojedynczego naświetlania. Wychodzi na to że te lampy nie leczą trądziku tylko tak jak by go usypiają.

A ja skoro już mam wydawać kasę na leczenie to chcę się wyleczyć i to na zawsze.

Oj ciężko w tym wszystkim znaleźć złoty środek....
__________________
edysiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując