Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - depilacja laserowa Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-07, 16:02   #59
mini02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Dot.: depilacja laserowa Kraków

Witam. Dziś pragnę podzielić się opinią o L-STUDIO Kraków ulica Smoleńsk. Mianowicie dziś odbyłam tam na pewno ostatni zabieg. Osobiśćie mam wrażenie że pracują tam dwie panie. Do tej pory obsługiwała mnie bardzo miła i przyjemna pani "w okularach" która sprawiałą ze za każdym razem po wyjśćiu z gabinetu czułam się jak księżniczka. Mianowicie dziś trafiłam na tą drugą. Mimo tego że tak jak zawsze wybrałam poranną godzinę akurat dostała mi się ta druga. Nie dość, że pani nie już od samego wejścia domagała się zapłaty - dopiero potem wykona zabieg to w czasie zabiegu błysnęła trzy razy - podała mi papierowy ręcznik powiedział żebym się wytarła. Słuchajcie jeśli ta firma chce w taki sposób budować opinię o sobie - że jedna Pani z personelu jest prze kochana a druga nieprzyjemna dla klienta - to nie ma szans - zakład zniechęca do siebie co drugą osobę.... posiadają oni Laser IPL + RF - i niby powoli zaczełam widzieć efekty - ale już tam nie pójdę - bo co powiem tak proszę mnie zapisać na "wtorek" ale tylko wtedy jak będzie ta "pani w okularach"??!!?? lstudio - zastanówcie się co robicie źle bo takim zachowaniem nie przyciągacie ta opinia o lstudio niech bedzie przestrogą

Edytowane przez mini02
Czas edycji: 2014-01-07 o 16:03
mini02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując