2007-05-29, 09:16
|
#2
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
|
Dot.: Rhodesian Ridgeback
silny wrażliwiec, jednak dość trudny w hodowli, ale nie da się zaprzeczyć, że ma w sobie to coś 
Polecam Ci klubową stronkę
http://www.rrclub.pl/
a przy okazji zapraszam na doroczną jesienną międzynarodową wystawę psów w Poznaniu, tam zawsze jest kilka rhodesianów, szczegóły na stronie związku kynologicznego. Tamteż dostępne sa informacje o hodowlach, które aktualnie mają szczeniaki:
http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=g6
Musisz jednak wiedzieć, że nie jest to tania impreza. Koszt szczeniaka może grubo wynosić ponad 2500 zł, do tego jeszcze pamiętaj, że dobrego psa nie można żywić byle czym, a jak się już kupiło tak drogiego psa, warto w niego zaiwestować i podawać mu dobrą karmę, a to też kosztuje, zwłaszcza przy dużym psie.
Przemyśl wszystkie za i przeciw, odwiedź wystawę w Poznaniu (na innych-krajowych głowy nie daję, że będą jakieś rhodesiany), porozmawiaj z właścicielami i hodowcami i...działaj, a zobaczysz, że to sama radość.
Powodzenia!
|
|
|