Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-08, 10:05   #319
jennyah
Raczkowanie
 
Avatar jennyah
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 64
Dot.: Przyszłe panny młode Bielsko Białą i okolice:)

Witam nowe koleżanki!
Też poszukuję kosmetyczki!! Niby dostałam kilka poleceń, ale sama poszperałam i znalazłam dziewczynę, która prowadzi bloga i ma kanał na youtube. Robi cudowne makijaże i chyba się na nią zdecyduję.

Aphrodisyack świetna sukienka, bardzo podobają mi się guziczki i marszczenia w okolicach bioder

Jak się ma u Was sprawa z obrączkami? Kupujecie w sklepie typu Apart, Yes ? Gdzieś wyczytałam o złotniku w "blaszaku" na stojałowskiego, że robi o wiele taniej modele identyczne do tych sklepowych. Miała któraś z Was z nim styczność?

Odnośnie sukienek, koleżanka była w zeszłym tygodniu na przymiarkach. Niestety nie podzielała opinii o paniach z Agnes, powiedziała, że nawet się nią nie zainteresowały, kiedy przyszła umówić się na przymiarki.
Podobała się jej obsługa w Śliwie, dużo sukienek do wyboru, ceny akceptowalne, mięli jeszcze wyprzedaż poprzednich kolekcji.
W któryś z salonów na 3 Maja została "okrzyczana" przez Panią, gdy zadzwoniła, aby odwołać wizytę.
Natomiast bardzo polecała wybrać się do Cieszyna, bo tam trafiła na miłe Panie, które znały się na rzeczy. Z tego co wiem, szyje tam sukienkę. Salon nazywa się Alicja. Znacie ten salon?

Niedługo ja wybieram się na poszukiwania i z pewnością się tam wybiorę, wówczas zdam Wam relację z pierwszej ręki
__________________
-Nasz Dzień-
25.10.2014

Edytowane przez jennyah
Czas edycji: 2014-01-08 o 10:13
jennyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując