Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-12, 10:37   #3777
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Zejście z czerwieni na ...jasny blond?

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
niestety nie jest to mozliwe, żaden fryzjer nie zrobi Ci jednego dnia kilku zabiegow na wlosy. I najpierw na Twoim miejscu podreperowalabym stan wlosow, wiele z nas zaczynala swoja zabawe z przejsciem na blond z wlosami zdrowymi, grubymi i lsniacymi a w tej chwili takowych juz nie ma. Wiec musisz byc tego swiadoma. Wydaje mi sie ze uzyskalabys idealnie bialy kolor ale zajeloby ci to troche ja z czarnego do jasnego blondu przeszlam w jakies 4 miesiace i z wlosow prawie do pasa mam boba, takze zastanow sie
swieta racja! choc pewnie i tak zrobisz sobie platynke,to najpierw naprawde zregeneruj porzadnie wlosy,oleje,maski itp wtedy latwiej i troche szybciej zejdziesz do bialego.no i nie ma bata w jeden dzien tego sie nie da zrobic,nie z czerownych.ja z prawie czarnych do blondu mega jasnego przechodzilam 3miesiace i z wlosow do piersi mam do ucha..takze bez wyrzeczen sie nie obejdziesz.ale wsztsko jest mozliwe.regeneracja i cierpliwosc i bedzie platyna
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując