Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 12:37   #3114
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 5

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
Ja jeszcze donośnie metalowych foremek do jajek sadzonych:

silikonowa może być wg mnie praktyczniejsza, bo metalowa nijak nie chce idealnie przylegać do dna patelni (mimo, że mam porządną, z grubym i płaskim dnem), w związku z czym jajko i tak się rozlewa po patelni i nie ma kształtu foremki . Można temu zapobiec dociskając mocno foremkę do patelni przez pierwszych kilka chwil po wbiciu jajka, ale wtedy można też łatwo zadrapać patelnię (teflon bez problemu, a i ceramiczną można ostrą metalową krawędzią zarysować), więc ogólnie przydatność tych foremek z metalu jest zerowa .
Dodam, że foremkę mam właśnie z lidla, z poprzedniej oferty i teraz po testach leży nieużywana (chyba przejdę się do biedronki obejrzeć te silikonowe, ja tam w ich rakotwórczość nie wierzę )
Dziękuję

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad tymi foremkami metalowymi, ale po pierwsze mam sporo foremek do ciastek i boje się właśnie zarysowań więc sobie odpuszczam.

A moją "foremką" do jajek sadzonych jedzonych na śniadanie jest często... chleb razowy :
A jak to robisz ? ;D Ja słyszałam o jajku sadzonym w papryce ;D
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora