2014-01-28, 08:38
|
#8
|
|
Konto usunięte
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 440
|
Dot.: Dylemat prostytutki...
Cytat:
Napisane przez Suzanne
Autorko, czy przez umieszczenie postu na tym forum tym samym chciałabyś uzyskać porady od innych użytkowniczek: prostytutek i usłyszeć, "jak to u nich było"?
Poza tym po co od razu zakładać nowy nick, żeby się tą sprawą podzielić?
Po trzecie, w całej twojej historii nie spotkałaś nigdy alfonsa? Mafii? Innych prostytutek: bardziej doświadczonych od siebie? Nigdy nie spotkałaś się z ostracyzmem ze strony kolegów-studentów? Pytaniami, ze strony rodziców? Czy oni oprócz tego, że biedni są również głupi? Przemocą, ze strony przygodnego lowelasa? Wymaganiami, by dokonywać jakiś ekwilibrystycznych wyczynów seksualnych? Zazdrością i reakcją ze strony żony tych swoich sponsorów, czy może twierdzisz, że ty sypiasz tylko z młodymi kasiastymi, kulturanymi kawalerami?
I ten kraj, w którym tak łatwo (i kulturalnie) się puszczać to Niemcy?
A te ogłoszenia o sponsoringu, to tak z ciekawości: na gumtree? No bo na pierwsze tak trochę przypadkiem trafiłaś....
No różowy ten obraz który przedstawiasz BARDZO, aż dziw, że wszystkie tego nie robimy!
|
Jakbym miala opisywac takie rzeczy, to tez zalozylabym nowe konto 
Bycie utrzymanka sponsora to nie to samo, co prostytutka w burdelu lub tirowka. Nie masz do czynienia z mafia i innymi paniami.
Pisala przeciez, ze wrocila do Polski i tu sie puszcza za kase.
Mnie bardziej dziwi, ze masz kilku sponsorow, a nie jednego Slabo placa 
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------
Cytat:
Napisane przez JohnLena
Ferie 
|
<5>
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
|
|
|