Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-29, 22:19   #1450
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Moda 'Plus Size' cz.5 - tu ciuchami się chwalimy i o zdobyczach gaworzymy :)

Cytat:
Napisane przez Freya663 Pokaż wiadomość
A do mnie dziś doszły zakupy i nieco się załamałam bo w sukience z którą wiązałam największe nadzieje wyglądam jak w worku :/. Drugą muszę zwęzić bo mnie pogrubia. Na szczęście spódnica jako tako. Macie może pomysł co z tym zrobić ?
1 zdj - ja jakoś fanką groszków nie jestem, moim zdaniem nie wyglądasz źle ale to nie moja estety
2 zdj - to już bardziej mój gust Tylko że ja bym nosiła to jako taką dluższą koszulę/tunikę z dżinsami i jakimś dłuższym jednolitym cardiganem
3 zdj - jest ok aczkolwiek tego typu spódnice to też nie do końca mój gust. Ale wyglądasz dobrze

Czy ktoś może mi powiedzieć, czemu wystawianie aukcji na allegro to taka męcząca robota Nawet jeszcze przez połowę rzeczy nie przeszłam a już nie chce mi sie patrzeć na okienko do opisywania produktu
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując