Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tak skąpi rodzice, że głowa mała
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-10, 07:57   #102
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Tak skąpi rodzice, że głowa mała

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość

Bo nie ma żadnego porozumienia ani nawet szacunku na linii córka- rodzice i rodzice-córka. To przerazające, że Autorka w pierwszym poście używa jednego z gorszych wulgaryzmów okreslając własnych rodziców.
Zgadzam się.
Z jednej strony nie wyobrażam sobie, by moje dziecko nie miało "michy" w domu i to takiej jak lubi, bym go nie ubrała czy książek, zeszytów nie kupiła. Z drugiej strony gdyby było tak niemiłe jak autorka to nie wiem czy nie wolałabym mu rzucić jakiejś forsy i "niech samo o siebie dba jak takie mądre".
Generalnie winni są rodzice, oni wychowują dziecko, oni stworzyli "potworka roszczeniowca", bo autorka ma lekko za duże wymagania, a może inaczej, nieakceptowalnie (jak dla mnie) je wyraża.
Prócz tego, że trzeba dążyć do samodzielności chciałabym powiedzieć autorce, żeby postarała sobie uświadomić, że chamstwo, niegrzeczne odzywki, kłotnie i wyzwiska to nie jest dobry sposób na współżycie z ludzmi. Trzeba byłoby też zmienić zachowanie opuszczając dom rodzinny.

Mój syn pracuje w weekendy i jakoś mu starcza (jedzenie, ubranie, szkoła, ksiązki, za to nie płaci). Ale może to dlatego, ze to chłopak, może mniej potrzebuje.
Córka daje korepertycje i też jej na razie starcza, ale ona młodsza od autorki, wiec może potrzeb ma mniej
Jakby co, nie narzekają na mnie i kontakt mamy dobry
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2014-02-10 o 07:59
Luba jest offline Zgłoś do moderatora