Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-10, 20:12   #686
luckyluciano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Angry podróbki z agito

Witam serdecznie niedawno zakupiłem perfumy na agito paco rabanne 1 milion intense i ku mojemu zdziwieniu okazało się że są tak mało trwałe, Zgłosiłem to do agito oczywisice napisali ze ich perfumy są sprowadzane od sprawdzonych dystrybutorów i jeżeli chcę mogę odesłać perfumy w celu potwierdzenia ich autentycznosci, dzwoniłem do nich pozniej i chicałem się dowiedzieć na czym miałoby polegać to potwierdzenie, gdyż wysłanie do mnie pisma przez dystrybutora ze jest to produkt oryginalny jakos mnie nie przekonuje tym bardziej ze jego jakosc jest po prostu żałosna, wiec nie wysyłałem ale dzisiaj rano gdy wychodziłem z domu jak zwykle się prysnąłem i tym razem okazało się ze jest jeszcze gorzej!!! woda cuchnie tylko alkoholem w ogóle nie przypomina nawet zapachu paco rabanne 1 milion intense, jestem strasznie zly bo liczylem ze kupując na agito nie zawiodę się a jednak. Jutro postaram się z nimi skontaktowac i odesłać im to co niby jest paco rabanne. Proszę pomóżcie!!!! co byście zrobili w tej sytuacji??? dodam ze jest juz 10 dni po terminie na który mam zwrot.
z góry dziękuję za pomoc
luckyluciano jest offline Zgłoś do moderatora