Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-12, 07:49   #2377
lupin
Raczkowanie
 
Avatar lupin
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 140
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Gdybym mogła to bym chętnie zostawiła czasem te piersi w domu, ale niestety nie mogę.
Latem też mam chodzić w golfie?
Można zerknąć dyskretnie na biust, ale czy trzeba wsadzać dziewczynie głowę w dekolt i odpowiadać do jej biustu?
Nie wywalam cycków na wierzch, ale też nie chodzę na co dzień w wyciągniętej koszuli brata - zresztą nawet jak w tej drugiej poszłam raz na randkę, to i tak nie uchroniłam się od komentarza, że mam 'fajne cycki'.
Ja się nie muszę gapić na niczyje piersi, niezależnie od rozmiaru i ubioru - nie licząc ostatniej sytuacji, kiedy koleżanka nie miała stanika i przez cieniutką bluzkę sterczały jej sutki. Coś musi w tym być, bo sama kiedyś zostałam przyłapana w bluzce bez stanika pod spodem przez kolegę, który nigdy nie patrzył się na moje piersi, a ten jedyny raz wgapiał się w nie jak zahipnotyzowany.
__________________
"Najpamiętliwszą chwilą w życiu kobiety jest chwila zapomnienia."
lupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując