Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-12, 19:06   #2380
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW - przeżyte, zasłyszane

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
O rany tez mam taka koleżankę co ma przynajmniej miseczkę E albo F. No i raz ubrała zwykły wyciągnięty sweter w mały serek kiedy jadlysmy wspólnie lunch i mi opowiadała jak jej dyrektor zaglądał dziś w dekolt i jaki to on zberezny ze sobie na to pozwala... Sama wcześniej zauważyłam ze moje oczy same mimowolnie wędrują na jej piersi i absolutnie nie jestem lesbijka mam meza i za żadne skarby mnie kobiety nie interesują (i zeby nie było sama jestem zadowolona z mojej budowy i wielkości moich piersi myśle ze maja rozmiar w sam raz)ale te jej wystające "cycki" same prosiły sie o oglądanie. Czasem warto poprosić kogos o opinie. Bo mnie to bardzo zniesmaczylo i lunch skończyłam o 30 minut przed czasem wykrecajac sie wymówka...
Ale bardzo możliwe ze w twoim wypadku dekoltu nie było a facet był zwykłym burakiem.

Po pierwsze E-F to jest średni rozmiar biustu, chyba że ktoś jest bardzo drobniutkiej budowy albo ma duży obwód pod biustem. Na większości osób taka miseczka będzie wyglądała jak biust całkiem spory, ale w zakresie średnim.


Po drugie, kiedy ktoś ma duży biust, to ubranie się tak, żeby go nie było widać jest niemożliwe, co najwyżej w wyjątkowo workowatych ubraniach, a takie są raczej nieeleganckie. Bez dekoltu też widać, a wręcz bluzki pod szyję jeszcze bardziej powieszają optycznie biust i zaburzają proporcje.


Poza tym uważam, że bez przesady z tym cenzurowaniem piersi. W naszej kulturze to nie jest jakiś obsceniczny widok zobaczyć dolinkę czy rowek między piersiami, albo jak ktoś się pochyli zobaczyć mostek w dekolcie. Imho widokiem nie do przyjęcia jest odsłonięta pupa czy to wydekoltowana od góry (biodrówki), czy od dołu ("szorty" wycięte na pośladkach), bo jednak goły zadek w naszej kulturze jest czymś obraźliwym.
Imho bez przesady z erotyzowaniem każdej części ciała, ok ty nie pokazujesz dekoltu... a może lubisz odsłonić nogi, a jakby ci ktoś tak zaczął wpierać, że powyżej kolana to już prowokacja erotyczna?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując