Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-24, 07:36   #4059
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXV) - część X

Hej
My w weekend byliśmy w W-wie odwiedzić mojego brata i chrześniaka. Było super, tylko szkoda, że tak krótko Ale jaka Lu jest opiekuńcza do małego to aż byłam w szoku, ciągle go chciała tulić, głaskać, wszędzie za nim chodziła, i tylko czasem były malutkie awantury o zabawki, ale nic strasznego. Najcudowniejsze było, jak ich wieczorem włożyliśmy do jednego łóżeczka, Lu się położyła, otuliła kocykiem i pokazywała chrześniakowi, żeby się położył obok niej Mały nie miał na to ochoty, kręcił się, chodził po Lu, a to ją ręką lekko uderzył, a to nogą, a ta się chichrała



Cytat:
Napisane przez pijana_powietrzem Pokaż wiadomość

ostatnio mówiłam wam, że po Kacprze nie widać ząbkowania - odwołuje! idą mu górne i dolne 3 i jest tragedia, maruda, wiecznie gryzie rączki, ślady po ząbkach są, paluszek non stop w buzi.. ale przynajmiej śpi dobrze
oj współczuje, u nas idą tylko dolne trójki (obie) i też męczą młodą, już się przebiły obie, jedna akurat w sobotę w nocy więc Lu się obudziła z takim płaczem, że wręcz piszczała i długo nie mogłam jej uspokoić

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dziewczyny robi sie cieplej, zmieniacie juz dzieciom obuwie z zimowego na bardziej wiosenne? Zaczynam sie zastanawiac czy przy 10 stopniach nozka nie bedzie sie pocic? Jak dziecko chodzi to pewnie tak, jak w wozku siedzi to byc moze ze jeszcze sie nie gotuje?
właśnie ostatnio o tym myślałam, ale trochę się boję teraz kupować. W sumie taka wiosna o tej porze nie jest normalna i nie wiadomo ile to potrwa, żeby się nie skończyło, że potem zima jednak nas dopadnie i potrzyma do kwietania... A Lu noga ostatnio nie rosła, więc mam obawy, że jak kupię buty teraz, to zaraz urośnie jej noga i będę musiała kupować kolejną parę...

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
Hejka
u Nas piękna wiosenna pogoda, ale kompletnie nie mamy jak z niej korzystać, bo Lilka dość mocno przeziębiona, zaczęło się gorączką od wtorku, potem mocny katar, a teraz doszedł kaszel...męczy się bidulka i noce niespokojne....
bidulka, zdrówka
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora