Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-26, 11:52   #3304
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Hej !

Prawie 3 miesiące po kuracji Tetralysalem nadal jest u mnie dobrze Nie ma wcale ropnych, twardych gul na brodzie ani w innych miejscach.Czasem tylko drobne nierówności no i rozszerzone pory i przetłuszczanie się oczywiście zostały ze mną

Ostatnio w mojej pielęgnacji pojawił się :
http://www.sklep-norel-madric.pl/912...m-dt-369-.html
jestem mega zadowolona ! Cera jest promienna i gładka w dotyku.Nie szczypie ani nie powoduje zaczerwienienia, wręcz przeciwnie ! Jest wydajny.Skóra delikatnie się po nim łuszczy.Najlepiej nakłada się go palcami bo jest w formie żelu i z wacika spływa.Myślę, że wystarczy mi na jakieś pół roku.
Chciałam zrobić sama taki tonik z PHA ale nie lubię się w to bawić a ten dodatek kwasu migdałowego działa u mnie super.Bałam się kwasów innych niż PHA z powodu moich naczynek ale teraz myślę, że kiedyś (raczej jesienią bo teraz mam ten tonik a latem nie będę się kwasić)wypróbuję też serum z Biochemii Urody z 10% kwasem migdałowym.
Jak zamawiałam ten tonik to dostałam też próbkę kremu z tej serii i też jest super.Szkoda, że kosztuje ponad 70zł ale się kiedyś skuszę.
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2014-02-26 o 12:07
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora