Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ginekolog-położnik w Warszawie, kogo polecacie?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 20:52   #8
MaJulMi
Raczkowanie
 
Avatar MaJulMi
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 456
Dot.: Ginekolog-położnik w Warszawie, kogo polecacie?

Ja polecam dr Tomasza Dworniaka, teraz przyjmuje w klinice Pro Life na ul. Francuskiej oraz w InviMed na Rakowieckiej ale to klinika niepłodności nie wiem czy będzie chciał tu przyjmować Cię skoro jesteś już w ciąży, pewnie zostaje ProLife.
Ja chodziłam do niego przed ciążą, potem prowadził moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Jak czytałam wcześniej opinie to części kobiet nie podoba się że niby jest małomówny. Jak dla mnie jest bardzo konkretny, czasem może faktycznie nie rozgaduje się sam z siebie ale zawsze odpowie Ci na wszystkie pytania, na koniec każdej wizyty pytał czy nie mam więcej pytań. Moim zdaniem jest bardzo kompetentny, mam wrażenie że przez to że pracuje w klinice niepłodności i ma do czynienia z trudnymi przypadkami, to bardzo dba o ciążę, jak cokolwiek się dzieje od razu reaguje - szybsza kolejna wizyta itp. Do tego bardzo fajnie podchodzi do ciąży, na USG zawsze mówił o córci "dzieciaczek", jak byłam na wizycie poporodowej też pytał o córcię i pozdrawiał męża (który chodził ze mną na wizyty w ciąży). Tak więc ja polecam, ale tak jak dziewczyny pisały, podaj rejon który Cię interesuje, choć ja do swojego miałam w ciąży całkiem daleko z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania ale chciałam żeby właśnie on prowadził mi ciążę.
MaJulMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując