Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieprzyjemne, przykre sytuacje z powodu małych piersi? Kompleks...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-28, 01:16   #4
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Nieprzyjemne, przykre sytuacje z powodu małych piersi? Kompleks...

Cytat:
Napisane przez Verri Pokaż wiadomość
teraz jak jestem taka sobie (68kg i C), chociaż ostatnio się przyznał że najbardziej lubi jak mu się mieszczą w ręce, teraz się nie mieszczą, trzeba schudnąć i je zmniejszyć
Lol... ma aż tak małe ręce? Czy to jakaś dziwna rozmiarówka? mój (a absolutnie dużych dłoni nie ma) mieści w dłoni moje 70F (swoją drogą literka bez obwodu nic nie znaczy)...


Autorko, jest cała masa wielbicieli drobnych biustów, twoje obawy są bardzo przesadzone. Poza tym niewielki biust daje ogromny komfort - brak problemów z kręgosłupem, bez obawy możesz wyjść bez stanika. Możesz sobie bez skrępowania pozwolić na stroje głęboko wycięte na plecach (jesteś piękna, sam rozmiar biustu tego nie zmieni, korzystaj ze swojej urody). Poza tym po "małym A" wnoszę, że nie masz szczególnego doświadczenia brafittingowego... może jednak warto zwrócić uwagę na tę tematykę? Może się okazać, że nie masz aż tak małego biustu jak Ci się wydaje, albo po prostu może uda Ci się dobrać stanik który będzie najskuteczniej eksponował to co masz. W dziale moda powinien być wątek na ten temat.
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując