Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Życie w Korei Płd: praca, studia, znajomi i ten Ich język ... :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-01, 09:12   #1
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570

Życie w Korei Płd: praca, studia, znajomi i ten Ich język ... :)


Hej Czy któraś / ktoś z Wasz mieszka w Korei? Może Seul albo Suwon?
Czy ktoś podjął naukę na AJOU UNIVERSITY http://www.ajou.ac.kr/en/international/inter17.jsp?


Mamy możliwość wyjechania tam na rok najpierw z TŻ (oferta pracy TŻ). Zastanawiamy się.. chcę, marzę wyjechać z Polski ale tam wiem że ciężko będize dla mnie z pracą jeśli nie znam koreańskiego, bo angielskiego rzadko używają. Jak się tam żyje? Czy macie pracę z angielskim?

Z tego co TŻ tam był już kilka razy to pracę z angielskim dostają native z Ameryki, Australii, Nowej Zelandii... Myślę żeby pójść tam na kurs / studia albo do AJOU albo SUNG KYUN UNIVERSITY, ale może poradzicie jakieś studia / kursy po angielsku jeśli tam jesteście?

Słyszałam że w pubach niektórych można spotkać amerykanów i swobodnie tam poznać znajomych i z nimi rozmawiać po ang. Troche się boję ale chcę wyjechać z Polski

pozdrawiam!
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując