Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-01, 22:47   #3003
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Olej się pije na przeczyszczenie i podejrzewam ze w moim wypadku byłoby to jego jedyne działanie

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

A Princeska przypomniało mi się jak Cie teraz "zobaczyłam"
masz piękne piękne wloskiurosły tak szybko ze zazdroszcze
nie no śmiesznie to zabrzmiało
dziękuję ja ma wrażenie, że właśnie wolno rosną, ale ostatnio trochę ruszyły
Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Przecież ona taka pyszna, mandarynkowa

Fajny układ, każdy robi to w czym jest dobry

Aj to faktycznie może być... Rękawice i ta cała chemia gabinetowa to masakra. Słyszałam, że pomaga nakładanie naprawdę tłustych kremów pod rękawice albo przerzucenie się na nitrylowe. No, ale pewnie to też przerabiałaś


Lipa z miodem pycha Ostatnio w Biedronie się pojawiła, kupiłam, ale jeszcze nie piłam. Pamiętam smak lipy zbieranej samodzielnie, o wiele lepsza niż kupowana


Pamiętam ten krem, świetny był, do tego ten zapach... Zawsze muszą najlepsze rzeczy wywalić

Wiesz, często nie warto patrzeć na te składy. Ważne, że kosmetyk słuzy Jak czytam te pseudoanalizy na KWC to żałość mnie ogarnia. Ostatnio przeczytałam, że kosmetyk jest delikatny dla włosów, bo nie zawiera parabenów
To mam nadzieję, że sielsko Ci się zaśnie

Ooo, miło mi Jeżeli ktoś z moich wywodów skorzysta i będzie zadowolony, będę ucieszona na maksa Ja z Waszych pomysłow nie raz korzystałam

Jesteś taka bezpośrednia Picie olejów teoretycznie może tak działać, ale jak się go z czymś zmiesza i zrobi emulsję to będzie ok. Piję mieszankę oleju z aloesem i cytryną na czczo od dwóch miesiecy, jeszcze wpadki nie miałam ale czasem niedobrze mi się robi na samą myśl o wypiciu.

Gdyby nie wpływała ta mikstura dobrze na mój brzuch, w życiu bym nie tknęła więcej
Pyszna fakt staram się pić, ale czasami zapomnę
fajne, fajny, teraz mieszkamy z teściami i TŻ tak czy siak zmywa, bo powiedziałam, że ja po jego rodzicach syfu nie ruszę ale jeszcze miesiąc i będziemy na swoim

Nakładam też często po prostu wazelinę, ale mi schodzi na cały dzień paczka rękawiczek i nie mam czasu nakładać czegos za każdym razem "przed" a rękawice mamy nitrylowe

Ta lipa z biedronki jest bleeeee wypiłam saszetkę i więcej nie ruszę, dla mnie ona smakuje jak gorąca cytrynka na gardło kupuje w kaufi normalną lipę i chyba 2 zł kosztuje

No ja ten krem kochałam miałam nawet jakiś tam zapas, ale zużyłam już wszystko. Teraz ten z avonu zużywam i zapach ma też boski
miałaś iść spać

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2014-03-01 o 22:52
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora