Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Polecam/odradzam WETERYNARZA
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-03, 20:51   #681
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

KRAKÓW

Zaczął się marzec, koty szaleją, więc zachęcam do sterylizacji w poniższej lecznicy. Wykonują zabieg z małym cięciem, moja kicia ma tylko 1 szew zewnętrzny, którym się zupełnie nie interesuje i nie musi nosić stresującego kubraka. Narkoza została dobrana stosownie do rasy, która statystycznie zbyt często źle znosi najczęściej stosowane specyfiki. W trakcie telefonicznego umawiania oraz osobiście na miejscu otrzymałam wszelkie informacje na temat opieki okołozabiegowej.
Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Amicus
Adres:
Na stronie internetowej ( www.amicusweterynaria.pl ) jest podany adres i telefon, ale nie ma podanych godzin.A więc mówię :
Pn.-Pt. 10.00 - 20.00 Sob. 10.00-15.00 Niedz. 10.00-12.00 . Jest też jednak całodobowy dyżur telefoniczny(informacja z wizytówki), i dużury nocne w poniedziałki,środy,soboty i piątki ( informacja ze str. int. ) .
Obecnie przyjmują w tygodniu do 19, informacja jest na stronie w zakładce Kontakt.
Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Weterynarz widac, ze zna się na kickach.Łatka przed szczepieniem dokładnie zbadał .pazurki,pupcię,ząbki,brz uszek.Mają narkozę wziewną również.
Moja kicia przed sterylką została dokładnie obejrzana przez 2 osoby, wypytano mnie o jej zdrowie, zachowanie, rodzinę.
Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Mają włąsny sklep w którym...latają mole
Byłam tam dwa razy i nie widziałam moli. Zwracam na takie rzeczy uwagę i specjalnie po Twoim poście spędziłam chwilę w poczekalni, choć nie kupuję karm stacjonarnie. Myślę, że im też są nie na rękę, więc się ich pozbyli.
Cytat:
Napisane przez AryaxD Pokaż wiadomość
Jednak.Byłam tam też 2 raz z psiakiem.Byliśmy tylko po wypisanie recepty na lek na padaczkę.
I za samo wypisanie recepty wzięli od nas 30 zł ;/ No sorry, ja wydam tyle na psa, ale nie na głupią receptę, którą wypisac mi moze za darmo zwykły lekarz rodzinny.
Lekarz rodzinny dostanie kasę za samą Twoją wizytę. Wetowi nie płaci NFZ, musi się jakoś utrzymać. Spróbuj pójść do prywatnego lekarza po samą receptę albo przejechać 100 metrów taksówką
Wizyta i wypisanie recepty zajmują czas, w którym mógłby np. zaszczepić miot 5 kociąt.
Lubię gratisy, ale nie lubię pracować za darmo, więc nie wymagam tego od innych.

--------------------------------------

Do kotów polecam doktora Pawła Kroka, przyjmuje w 2 miejscach:
http://www.leczenie.republika.pl/index.html
Nie wciska kitu, nie leczy na siłę, koty są mu posłuszne.

Pracuje z nim lek. wet. Aldona Kłyś, która pomogła mi bez zbędnej chemii wyleczyć wymiotującego kota. Zaangażowała się w jego przypadek, a inni ładowali w niego zastrzyki.

Dla mnie ważne jest, aby wet posiadał zwierzę tego gatunku, co moje.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując