Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-13, 16:46   #86
JASTA79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: LKS
Wiadomości: 292
Dot.: Nasza cała gromadka kończy właśnie 4 latka * III-IV.2010r.

Cytat:
Napisane przez monka23 Pokaż wiadomość
JASTA to ty chyba mówisz o takim deserze ? http://wkuchennymraju.pl/index.php?/...ass_jello.html , to juz LIBRENCJA dała przepis i tez bede robic .
Ten co ja robiłam , jest tylko ze śmietana kremówki 50 ml ,ktora dodaje sie do wystudzonej galaretki i tyle

Pamiętamy pamiętamy , a zwłaszcza balwankowe wielkanocne króliki w ogródkach


Mietowee spodenki dzisiejszy hit lidlowy - prawda ANIA
Podobny, tylko ja robię warstwowo galaretka - śmietanka i ze zwykłego mleka i śmietany.

Cytat:
Napisane przez sara 85 Pokaż wiadomość
Jasta co szykujesz do jedzenia na urodziny? ja w ogóle nie mam pomysłu, myślałam żeby na ciepło podać karczek z zupie cebulowej do tego sałatkę grecką i bagietki. Ale jakie sałatki, czy inne rzeczy to nie mam pomysłu w ogóle
mam nadzieję, że z tym śniegiem który ma padać w sobotę to jakiś żart
Miało być tylko ciasto i torty z cukierni plus kawa ale teraz zmieniłam zdanie i torty robię sama (oczywiście dwa żeby się nie pobiły przy stole), obiad tradycyjny (rosół + ryż z warzywami i kurczakiem) i kilka sałatek: mieszanka sałat z sosem (zestaw biedronkowy), sałatka z tuńczykiem i kaszą kuskus, sałatka z ananasem i z piersią kurczaka i oczywiście tradycyjnie brokuły z pomidorami, jajkiem polane sosem czosnkowym. Może jeszcze jajka faszerowane pieczarkami, jakieś śledzie, wędlina. Na gorąco tylko obiad bo goście to sami swoi i nie wiadomo czy wszyscy przyjadą bo choróbska ich dopadły. Babcia jak przyjedzie to też coś przywiezie (ciasto, sałatkę wielowarzywną), chrzestna też coś dowiezie to i tak tego nie przejedzą. Lepiej żeby zjedli trochę a ze smakiem. Zresztą jak ja zacznę "pyćkać" te torty to już na nic innego mi czasu nie wystarczy. Tylko, że jeszcze nie wiem jakie te torty będą. Jeden tiramisu a dugi.
JASTA79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując