Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Matki emigrantki, czyli jak to się robi w UK - część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-13, 18:17   #4346
_Peggy
Zakorzenienie
 
Avatar _Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 495
Dot.: Matki emigrantki, czyli jak to się robi w UK - część VI

Dziewczyny Sukces

Dostałam dziś od GP recepte na Aptamil Pepti
Lekarz najpierw zapytał dlaczego uważam że ma alergie na mleko, pytał o alergie w rodzinie (nie tylko mleczne, wszystkie) a potem kazał rozebrać Adasia i bardzo dokładnie oglądał Jego stopki, dłonie, brzusio i buzie. Przy buzi spędził najwięcej czasu. Wyjął nawet lupe i przez nią oglądał zmiany na czole Adasieńka. Po czym stwierdził że do 3 roku zycia testy alergologiczne nie są miarodajne, więc przepisanie mleka dla alergika przy tak wielu objawach jest niezbędna. Chywile zastanawial się jakie mleko przepisać, ale w końcu doszedł do wniosku że brzuszek już zna Aptamil to warto pójść tą drogą
Dostalam 4 puszki mleka. Gdy będzie się kończyć mam przyjść na kontrole i po (ewentualnie, gdy wszystko będzie OK) recepte.

Adaś dostał pierwszą porcje tego mleka. Jak na razie nie ulał, ale On potrafi i z opóźnieniem rzucić pawia GP powiedział że ulewać może jeszcze przez dwa-trzy dni, więc mam nie panikować i czekać na zmiany, bo przyjdą ale zapewne w ciągu tygodnia.


Dziekuje Dziewczyny za pomoc
__________________
na zawsze  
_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora