2014-03-14, 11:49
|
#4
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 803
|
Dot.: Twarz ! ;(
Cytat:
Napisane przez IgnisDivine
Wypukłe policzki to atut, nie rozumiem czemu tak wiele dziewcząt ich nie lubi! Moja mama ma prawie wklęsłe kości policzkowe i to dopiero jest zmora! Obejrzyj sobie na YT filmiki Maxineczki, ona też ma dosyć wystające kości policzkowe, a jest PIĘKNA! Na zwężenie kwadratowej szczęki przyda się bronzer w chłodnym, matowym odcieniu. Nanosisz go odrobinę na kości żuchwy.
Poza tym jestem zupełnie pewna, że jesteś śliczną dziewczyną. Dużo nastolatek nie akceptuje siebie. Kiedy ja byłam w Twoim wieku to nienawidziłam mojego nosa. Był nieproporcjonalnie duży w stosunku do twarzy i krzywy.
Co prawda nie naprostował się (a szkoda  ) ale proporcje twarzy mi się zmieniły (albo moje podejście  ?) i jego wielkość nie razi mnie już tak jak kiedyś.
Pamiętaj, że ciało człowieka dojrzewa do 21 roku życia. I nie chodzi tu tylko o wzrost ale także właśnie o proporcje, kontur twarzy 
|
a co mają wystające kosci policzkowe do szerokiej szczęki, grubych pliczków? 
Autorka rada jedna, zaakceptować i zastosować odpowiendie triki makijażowe, aby to co łądne uwydatnić, a co ci sie nie pooba wyszczuplić.
Róże, bronzery, rozświetlacze...
|
|
|