Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.5. świętujemy Roczek.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-15, 15:06   #4241
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.5. świętujemy Roczek.

nie oamietam czy sie witałam tak wiec hej

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość

Kurde, a ja paluszki w worku wożę
ja też
a Hania cudna w tych okularkach

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a dajesz mm? zwiększyły się jego dotychczasowe posiłki????
tak daję posiłki hmhm czy ja wiem po prostu tak chciał cyca to dawałam teraz daje butelkę jak głodny faktycznie to zjada a jak nie chce to się śmieje i ucieka, i tu widać ze ten cyc u nas był często tak o do pociumkania a nie bo był głodny
dziś karmiłam tylko rano nawet na drzemke poszedł bez cyca i to ja go uśpiłam zawsze tż to robił ale dzis go nie ma.
No i tfu tfu odpukać zeby nie zapesyć od 2 nocy budzi się 1-2 razy tylko mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
Jeszcze miałam coś napisać... ja tu się cieszę, że J. zaczyna się ruszać a Wy nie dość, że o chodzeniu piszecie to jeszcze o układaniu wieży z lejków/klocków..... moje dziecię tylko rozwala wieże, błyskawicznie, nawet jak leżą 2 klocki obok siebie to mu przeszkadza i musi rozwalić, to kiedy on coś ułoży
u nas tez do tej pory było tak ze nawet tu pisałam ze nawet okiennice od okien oddzielał żadan klocek razem nie mógł być, ale jak widać wszystko sie moze zmienić z dnia na dzień

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

Dobra, ja się jaram, bo moje dziecie w koncu zaczeło cos pokazywać. Po waszych namowach poleciałam w sobote do biedry i kupiłam naklejki ze zwierzatkami, nakleiłam uradowana ze wzbudze zainteresowanie syna, i oczywiscie sie przeliczyłam, zlewka totalna ale jak jest w poblizu (czyt. stoi przy kaloryferze, wali w niego reką i ma ogromny z tego zaciesz) to korzystam z okazji i pokazuje gdzie jakie zwierzątko jest. I dzis stał sie cud, moje dziecko zapytane gdzie jest zyrafa, podreptało do sciany z naklejkami i pokazało ręką w pobliże żyrafy takze wszystko na dobrej drodze


Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość

Sz
krabencjo!

100 lat! Dużo dużo zdrówka i radości



u mnie gorzej. pierwszy raz w życiu mam anginę (piąteczka JolanT) i powiem Wam, że to pikuś jeśli chodzi o samopoczucie, ciężko łykać i boli ale da się przeżyć. o wiele gorszy jest ból dziąseł... nie wiem czy zaraziłam się od Karola czy co ale spuchło mi dziąsło przy 8-mce i stan zapalny posuwa się co raz dalej, więc mam już spuchniętą całą lewą stronę, boli jak cholera, nic nie pomaga. jedyny plus-może schudnę bo jadaczki nie mogę dobrze otworzyć

i największy problem. dostałam antybiotyk na anginę. Lekarka dała niby jakiś najmniej przenikający do mleka -z penicylyną, bo od razu powiedziałam, ze z dnia na dzień nie dam rady odstawić. tym bardziej, ze K. jest teraz chory i najchętniej tylko przy cycku by leżał Ospen 1500 (substancja czynna- feneksymetylopenicylyna). jeśli on do poniedziałku nie pomoże- dostanę coś mocniejszego i już będę musiała odstawić
i tak miałam zamiar powoli odstawiać ale jak wszyscy wyzdrowiejmy nie teraz

ograniczyłam cycka jak sie da ale do zaśnięcia musi być biorę go od wczoraj i na razie karmiłam 2 razy- 6 i 7 godzin po połknięciu tabletki- myślicie że taki odstęp czasu choć trochę zmniejszy ilość antybiotyku w mleku?
jak w nocy się obudził a minęło dopiero 3 godz od tabl. nie dałam cycka to płakał ponad godzinę, nosiliśmy z tż na zmianę, popłakiwał aż w końcu po 1,5 godz padł... spał 15 minut u tż na rękach i pobudka
żebym tylko dobrze się czuła albo nawet w miarę to bym to jakoś ogarnęła... szkoda gadać

ciągle myślę, czy nie zaszkodze mu tym cyckiem. niby znalazłam w necie że penicyliny są bezpieczne dla ciężarnych i karmiących i niewielkie ilości przenikają ale sama nie wiem
podpinam sie pod życzenia

dla was duzo zdrówka, a co do antybiotyku to ja tez miałąm angine ropną w ciazy i dostałam jakis inny bezpieczny antybiotyk, tylko kurcze nie pamietam jaki moze Zinnat? ale nie daje sobie głowy uciąć


Nestelle super ze Roszka uszko zdrowe
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora