2014-03-16, 11:04
|
#504
|
|
Zakorzenienie
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
|
Dot.: Pierwszy raz.
Cytat:
Napisane przez szalona_panda
Droga Autorko, uważam że pierwszy raz to niezwykle mistyczne przeżycie. Nie podejmuj decyzji pod wpływem uniesień! Porozmawiaj o tym z mamą, może i ona opowie Ci o swoim pierwszym razie! Na pierwsze intymne spotkania z twoim chłopakiem wystarczą "robótki ręczne"(petting) - większości nastolatków sprawia to wystarczającą radość i wzbudza podziw rówieśników. Gdy podejmiesz już tę dorosłą decyzje w zgodzie ze swoim sumieniem i wiarą, pamiętaj o zabezpieczeniu. Jak wiadomo chłopcy w tym wieku najbardziej lubią prezeratywy malinowe!
Porozmawiaj o tym ze swoim chłopakiem! Zapytaj jaki rozmiar preferuje - dzięki temu unikniesz przykrego rozczarowania! Przed zbliżeniem na zapomnij także o właściwej higienie intymnej - szare mydło. Pozdrawiam.
PS. Coca Cola to nie jest skuteczna metoda zabezpieczenia i nie działa jak "pigułka po".
|

Autorko, ważne abyście mieli trochę prywatności gdy już do tego dojdzie, pomyślcie o odpowiednim zabezpieczeniu, pogadaj o tym z chłopakiem. Ból może być, ale może go też nie być.
__________________
Wczoraj, dzisiaj, zawsze.
♥ ♥ ♥
|
|
|