Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. cz. 8.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-19, 21:35   #3962
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez PierwotneZuo Pokaż wiadomość
Witam.
Powoli szykuję się na 18 mimo, że to dopiero w listopadzie. Ale przejdę do sedna. Wiecie może gdzie mogłabym wynająć salę? Dość tanio, z własnym alkoholem i jedzeniem. Myślałam nad remizą, ale w samym Lublinie z tego co się orientuje nie ma, a poza Lublinem... No cóż, nie każdy dojedzie. Orientujecie się może nad w/w remizą/klubem/barem/czymkolwiek w rozsądnej cenie? Wiem, że były podobne wątki, ale tak dość dawno troche, a aktualizacje bym chciała. Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedzi. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dla ciekawskich czy też hejtujących - szukam lokalu, bo sama muszę sobie na niego zarobić a też trzeba zarezerwować, dlatego mam takie parcie na szkło
Hmmm, moja koleżanka ( co prawda dawno to było) wynajęła taki osiedlowy dom kultury, klub - była większa sala, wc, jakaś namiastka kuchni, jedzenie robiła chyba z rodziną, podłączony był sprzęt grający) bawiliśmy się super Wyszło taniej niż wynająć bar/lokal etc. Może poszukaj u siebie na dzielnicy takiego "przybytku"
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora