Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozdwojone końcówki a zapuszczanie włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-20, 14:07   #31
bijum
Raczkowanie
 
Avatar bijum
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 309
Dot.: Rozdwojone końcówki a zapuszczanie włosów

Cytat:
Napisane przez _niuniek Pokaż wiadomość
Od przeszło 2 lat zaczęłam doczepiać włosy i teraz zauważyłam, że nic mi nie urosły. W prawdzie miałam odrosty i podcinałam końcówki systematycznie co miesiąc jak szłam do fryzjera doczepić i zafarbować. On zauważył to, że w ogóle nie zmienia się ich długość, ale nie przeszkadzało mi to, bo w końcu miałam do pasa te doczepione.
Teraz jak zaszłam w ciąże i nie mogę farbować włosów (ponoć dziecko może mieć białaczkę) to odczepiłam włosy, bo nie wyglądają ładnie i kolor się różni, bo moje już są `sprane` i od 4 miesięcy nie urosły mi włosy ani centymetr i strasznie mi się kruszą. A teoretycznie powinny być ładniejsze i szybciej rosnąć. W sumie to grzywkami tylko rośnie..

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------
A za każdym razem stosuję maseczki, odżywki do spłukiwania i bez spłukiwania. Nawet keratynowe prostowanie, bo powinno odżywić włosy nie pomogło
Doradźcie mi dziewczyny, bo nie wiem co robić. Ściąć z 7 cm (mniej więcej tyle się kruszą po przejechaniu ręka po włosach) i mieć nadzieje, że odrosną czy zostawić tak jak jest ?
Zetnij. Jeśli są na tyle zniszczone, to tylko to ratuje. Zetnij ile trzeba i dbaj o resztę, a za kilka miesięcy Ci się odwdzięczą.
__________________


Zapiski z życia Włosomaniaczki

58. Moje kosmetyczne dziwactwa i sekrety.




Rozdanie u Bijum!


bijum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując