Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-25, 10:15   #1178
anusia4u
Raczkowanie
 
Avatar anusia4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: w-m
Wiadomości: 145
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

hejjj kochane!
wczoraj byłam na jednym z kolejnych spotkań nauk przedmałżeńskich.. i muszę się tym z Wami podzielić, bo dla mnie to co kazali nam zrobić było dosłownie krępujące/żenujące..
zajęcia prowadziło małżeństwo, które ma pięcioro swoich dzieci i sześcioro adoptowanych.. opowiadali o miłości, małżeństwie i wychowywaniu dzieci na koniec jednak zachęcali nas do wspólnej modlitwy z narzeczonym i nagle zaproponowali żebyśmy spróbowali teraz przy nich, na zajęciach.. no okej, każdy myślał, że po prostu każdy wstanie i razem wszyscy będą powtarzać słowa modlitwy..
a tu zonk! oni kazali kobietkom klękać przed swoimi mężczyznami a mężczyźni mieli trzymać dłoń na naszej głowie i wtedy powtarzali słowa modlitwy które wymawiał mężczyzna prowadzący zajęcia.. no ludziee, masakra ;/
później to mężczyźni klękali przed swoimi przyszłymi małżonkami, kobietki trzymały ich za ramię i się modliły..
to było naprawdę jakieś krępujące.. ponad 15 par narzeczonych, każdy skrępowany, zawstydzony.. no masakra..
sorki, że tak się rozpisałam, ale musiałam się wygadać :P
anusia4u jest offline Zgłoś do moderatora