Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-25, 11:37   #1196
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
paula600324
właśnie ja miałam lekko rozdwojone, zobaczymy co z tego wyjdzie... wiadomo, że płytkę trzeba trochę spiłować. Co do trwałości boję się bo mój TŻ po mnie przyszedł i kosmetyczka była w połowie roboty, a później przy nim się troche spieszyła, ale powiedziała że jak coś się będzie działo to żebym dzwoniła to poprawi
Daj znać ile czasu fajnie to się trzymało


Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
to ja też się pochwalę moim biustonoszem (jak narazi tylko jego kupiłam do ślubu bo była okazja ) to taki pół-gorset
Szukałam takiego, ale na mój rozmiar chyba nie znajdę

Cytat:
Napisane przez Atomoowka Pokaż wiadomość

Rzucanie kieliszkami. U Nas wg tradycji rzucamy tymi od wódki. Jak jest na sali jeszcze nie wiem,muszę o to dopytać. Ale na 99% rzuca się jak wszędzie u Nas czyli po wódce. Swoją drogą ja chyba poproszę o wodę zamiast wódki, nie wyobrażam sobie bez popity walnąc kielona, pewnie bym się skrzywiła jak kot do s.( no same wiecie czego) i nie koniecznie chcę siebie skwaszoną na filmie

Paula mi też się rozdwajają pazury i na takich też da sie hybryde zrobić, Może się krócej trzyma tj jakiś tydzień, ale wygląda ok
Mam nadzieję, że może tydzień jeszcze wytrzymają i się nie rozdwoją. W przyszłym tygodniu chciałabym iść zrobić pazurki. Cena 40 zł to cena ok?

Cytat:
Napisane przez Le_lena Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
2. Szlak by to trafił - obeszłam milion sklepów/salonów z bielizną i nie znalazłam bardotki, która utrzymałaby mój biust
Nie wiem już gdzie szukać łatwiej chyba będzie mi je zoperować niż umieścić w jakimś biustonoszu w tym fasonie
Bardzo podoba mi się coś takiego jak wstawiła Robusta - powienien solidniej trzymać - tak sądzę
Jak znajdzie daj znać, bo ja też nie wiem gdzie takiego szukać

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
edit. znalazłam ją z bliska i wiecie..to chyba jednak ta
wybaczcie ze tak marudze chyba najwyższa pora już spać
jeszcze tylko jedno pytanie , dziewczyny z gorsetem w sukni, ni eboicie się że będzie się on Wam zsuwał podczas tańca? Za wszystkie odpowiedzi będę bardzo wdzięczna
Śliczna
Jak oglądam swoją z bliska to też bardziej mi się podoba W przyszłym tygodniu pierwsza przymiarka

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam Gattę, cieliste pończochy z cielistą jasną koronką, jaśniutka
Ostatnio kupiłam takie:
http://www.nokaut.pl/ponczochy/poncz...d=68257&cid=39

Bardzo wygodne

Ale wcześniej kupiłam jeszcze takie : http://sklep.gatta.pl/product-pl-143...a-mat-w02.html Mniej wygodne

I teraz nie wiem które założyć do białej bielizny i białych butów

Cytat:
Napisane przez activelifestyle Pokaż wiadomość
k
Co do tortu to my mamy w cenie sali, ale najprawdopodobniej rezygnujemy z tego, bo znamy osobę, która prywatnie robi pyszne torty. Śmietanowy kosztuje 35 zł/kg.
Ale niektóre z Was mają tanie torty. My płacimy 75 zł/kg
Taka cena, ponieważ jest to cukiernia artystyczna i teoretycznie mogę mieć tort jaki sobie wymyślę Link do cukierni : https://www.facebook.com/media/set/?...5335904&type=3

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
hejjj kochane!
wczoraj byłam na jednym z kolejnych spotkań nauk przedmałżeńskich.. i muszę się tym z Wami podzielić, bo dla mnie to co kazali nam zrobić było dosłownie krępujące/żenujące..


Pochwalę się spinką do włosów jaką zamówiłam i serwetkami, których zachciało się mamie na poprawiny, które odbędą się w domu
Oraz kokardkami na klamki i tablicami Mama marudziła, że wybrałam tablice z niepolskim napisem A mi się podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 1 (3).jpg (124,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 4.jpg (134,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 3 (3).jpg (108,4 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie 2 (3).jpg (127,6 KB, 25 załadowań)
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora