Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zdrada chłopaka...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-27, 10:42   #14
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: Zdrada chłopaka...

Cytat:
Napisane przez Thalie_ Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro :-( Czemu mu nie wygarnełaś wszystkiego? Zdradza Cię i okłamuje bezczelnie. Zostaje tylko odejść, innej opcji nie widzę. Teoretycznie można też wybaczyć ale do tego potrzebny jest pokora i szczery żal a takiej postawy nie widzę u Twojego TZ. Nie rozumiem dlaczego sam Cię nie zostawił? Nie musiałby ukrywać swoich randek. Kochana, nie zostaje nic innego jak odejść....


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokladne pytanie z p[oczątku wiadomosci i mi się nie nasunęło!

Dlaczego wlasciwie mu nie wygarnelas?! ja to bym juz nawet nie czekala na jego zdanie,brzydze sie czyms takim,spakowalabym manatki i nawet chyba tego dnia nie chcialabym go widziec na oczy.Dla mnie w tym momencie byłby obrzydliwy...
Powiedzialabym ,jakby zapytał o co chodzi- ze niech zajrzy na fejsa i dyskusje o smianiu sie na Twoj temat.
I tyle.
A czemu mialabys byc teraz winna?
tzn jasne,tak niwe powinnas zrobic,ale w tym kontekscie ? jak okazal się świnią to masz szczescie.
Potem moze by mi sie chcialo z Nim pogadac,ale chyba niekoniecznie.
NIE PO TYM CO WIDZIALAM.
Sorry ale milosc to tez szacunek.


---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez No__Angel Pokaż wiadomość
Facet:
-naśmiewa się z ciebie
-zdradza od długiego czasu
-nie jest mu ani odrobinę przykro

A ty chcesz to naprawiać?

Mała wizualizacja:

Ty jesteś na szkoleniu, a on siedzi z nią na kanapie, całuje ją, głaszcze po udzie, sięga jeszcze wyżej. Ona pyta się go "I co, jestem lepsza od niej?" A on dyszy i jęczy "Jesteś najcudowniejsza, kocham twoje filigranowe ciałko".

Miłego naprawiania "związku".
Ostre ale szczerze niestety to prawda.
Poczytaj dobrze wątek i daj sobie z tym kolesiem spokoj :/
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując