Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Panny Młode 2015 cz. 16 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-30, 17:32   #2933
beth007
Zadomowienie
 
Avatar beth007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 602
Dot.: Panny Młode 2015 cz. 16 :)

Cytat:
Napisane przez existence Pokaż wiadomość
ja będę o tym mówić na pewno mamy 2 pokojowe mieszkanie i nie wiem gdzie ludzie mieliby się zmieścić powiem grzecznie, że nie wiem czy jeszcze tak się praktykuje, że rodzina przyjeżdża do panny młodej przed mszą ale bardzo bym prosiła, żeby jednak pojechali od razu do kościoła bo będzie pewnie dużo nerwów, mieszkanie jest w bloku, będzie kamera, fotograf i chcemy jakoś w miarę sprawnie odbyć błogosławieństwo i jechać do kościoła a jak większość będzie chciała przyjechać do mnie to się na pewno nie pomieścimy. Jak moja mama brała ślub ponoć się pół rodziny zwaliło do mieszkania. Ktoś dał mojej babci pieniądze żeby nie dawać pod kościołem i ona na szybko to wsadziła gdzieś między ciuchy do półki i znalazła chyba po pół roku i do mojej mamy "Ewa patrz Twoje weselne pieniądze! zapomniałam!"

umarłam
Mój TŻ mieszka w bloku i do niego rodzina się zjedzie pewnie ( bo jak oni inaczej na moją wieś trafią ) . Tylko serio nikt nie wchodzi do środka tylko na zewnątrz czekają na Pana Młodego i jadą dalej. Wiem to takie nieco bez sensu no ale to u nas norma i dziwnie by pewnie to wyglądało gdyby TŻ wychodził i nikt na zewnątrz " nie czeka".
__________________


beth007 jest offline Zgłoś do moderatora