Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Złap coś nowego i niedrogiego, lumpeksy - nasze łowy i zdobycze część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-04, 11:08   #23
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Złap coś nowego i niedrogiego-Lumpeksy - nasze łowy i zdobycze cz. część XI

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Sukienka jest świetna, fajny wzór i fason, gdyby była różowa to by była za słodka, a tak jest romantic & sexy
Blush ma fajne ciuchy, mam ich jeden sweter
[1=c4a3d6f8c9e736e6a222ae4 19d5e7da46cef81b9_611456a 460e8f;45879282]Dzięki Noszę rozmiar 39/40 zależy od buta


Płaszczyk po prostu cudo i to jeszcze nówka
A sukienka nie jest zła, ja bym dodała do niej "spokojne" dodatki np czarne buty, torebkę. I dużo zależy jak się w niej czujesz bo nie uważam aby była za słodka [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez m000 Pokaż wiadomość
Świetny płaszczyk
Przyszyj czarny materiał, koronka nie pasuje moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez glam_star Pokaż wiadomość
Fajny ten płaszczyk A co do sukienki to nie jest za słodka, czarny gładki materiał i będzie git.
Dzięki dziewczyny za miłe słowa, co do sukienki to jestem do niej przekonana tak w 60% i racja czarny materiał i powinno być dobrze Ale następnym razem moje zakupy będą w 100% przemyślane, bo nawet nie o wydaną kasę chodzi, ale o miejsce, a właściwie jego permanentny brak Jak mi się marzy posiadanie piwnicy albo strychu, gdzie bym mogła w sezonie letnim zimowe ciuchy spakować i wynieść a takto poupychane możliwie wszędzie ;/
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując