Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-05, 12:55   #4183
ouu
Wtajemniczenie
 
Avatar ouu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 272
Dot.: Dziewczyny zaczynające pracować nad swoim ciałem od dziś ŁĄCZCIE SIĘ !

[1=818b6f2de5dfa79adb4775d e183f054ac63b96e9_6594a3f aefca2;45874871]które ćwiczenia przypominają Ci jogę? zrelaksowana i rozluźniona ja ledwo po nich żyję a i tak nie ćwiczę wszystkich :P[/QUOTE]
nie wiem jakoś się wyciszam na nich hahha może źle je wykonuje, nie mam pojęcia ale jedyne co po nich czuję to spokój i relaks
Cytat:
Napisane przez Pia Gizela Pokaż wiadomość
Dziewczynki jakie ćwiczenia polecacie na pupę?

Odpalam 1o minute beautiful booty workout z Tiffany i best booty workout z tone it up
http://tablicamotywacji.pl/pompujemy-posladki/ -> tu są różne ćwiczenia
Cytat:
Napisane przez Vacui Pokaż wiadomość
zgadzam się w 100%, kiedyś byłam na Dukanie i chudłam ładnie i szybko tylko po kilku miesiącach miałam taki wstręt do białka, a przede wszystkim białego sera jedzonego w formie twarożku na słodko lub słono, że nie mogłam na niego patrzeć, a kiedy o nim pomyślałam, było mi niedobrze. Teraz raz w tygodniu mam dzień, kiedy jem co chcę i napełniam się czekoladą. Waga spada dużo wolniej, ale mam nadzieję, że niższa zostanie już na resztę życia
właśnie tak, ja kiedyś też robiłam 'cudowną' diete kopenhadzką, która trwała 14 dni a jadło się.. w sumie nie jadło
i co z tego, że schudłam jak zaraz przytyłam błędy młodości

witam wszystkie nowe
ja wczoraj odpuściłam sobie ćwiczenia ale dzisiaj wracam chociaż pogoda zachęca jedynie do spania
__________________
you are a good reason to be happy
fashionclassystyle.tumblr .com
ouu jest offline Zgłoś do moderatora