Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bezdzietne z wyboru / Nie chcę mieć dzieci cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-26, 13:39   #15
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Nie chcę mieć dzieci cz II

Cytat:
Napisane przez GhostInTheFog Pokaż wiadomość
Melduję się i ja

Tak apropos nieposiadania dzieci, myślałam ostatnio sporo o kwestiach technicznych Mianowicie o antykoncepcji.

Jeszcze jak byłam w związku to mój facet był też bardzo antydzieciowy i zastanawiał sie nad wazektomią. (ja nie mogę hormonów).
Co myslicie o takim rozwiązaniu w przypadku bezdzietnych par, które dziecka nigdy nie planują? Z tego co wiem niestety cześć lekarzy wykonujących te zabiegi wymaga już posiadania potomstwa i określonego wieku u mężczyzny. Metoda wydaje się jednak stosunkowo pewna, niezbyt droga, a o skutkach ubocznych (na razie) za bardzo nie słychać.
ja myślę, że to bardzo radykalny sposób i trzeba mieć na prawdę 101% pewności, że się chce go zrobić. to nie branie tabletek, ale już w zasadzie na stałe.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora