Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-01, 11:38   #1821
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
Ale te testy w tym wieku całe g.. wykazują my też dostaliśmy skierowanie i wczoraj właśnie byliśmy na pobraniu krwi ale i tak pewnie nic nie pokażą....
Wszystkie dzieci jakie znam i miały robione te testy to wychodziło tylko i wyłącznie uczulenie na naskórek psa
Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
No ale skoro w tym wieku nie da się zrobić wiarygodnych testów to chyba nie ma sensu..
A łóżeczko bardzo fajne, i ma zdejmowaną barierkę... Ja kupiłam nie zdejmowaną i żałuję.
No i dlatego super, że jesteście. Nie miałam pojęcia, że w tym wieku te testy niewiele wykazują. Dziękuję Wam za odpowiedzi

Ktoś tu pisał, że robi dziecku naleśniki bez mleka. Mogę prosić o przepis? Mam problem ze zrobieniem małej śniadania. Nic mlecznego nie może, jajka nie może... a przecież nawet w chlebie jest mleko. Dzisiaj zrobiłam płatki z jej mlekiem to zjadła.

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Oj tam, już nie długo to będzie też Twoja codzienność
Owszem będzie śmiesznie.

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
GA juz kiedyś pisała,ze bunt dwulatka może zacząć się od ok.18 miesiaca.,czyli jak najbardziej może to juz być to.

Mi też się ciągle piwa chce....
Noo, ale cóż, jeszcze jakieś 1,5 roku trzeba poczekać przynajmniej ja planuję małego też rok karmić piersią.
Ale tak ogólnie to żadnych zachcianek nie mam, a Ty? Z Alusią to co chwile mi się czegoś chciało.

Bunt możliwe, że już przechodzi ogólnie dobrze by było, żeby się nauczyła mówić słowo tak. Ciągle wszystko jest na nie. Jak sama o coś nie poprosi to na pewno będzie NIE.


Alusia wczoraj mnie zaskoczyła na placu. Już sobie ze wszystkim radzi. Sama zjeżdża ze zjeżdżalni, sama wchodzi na te zwierzaki na sprężynie i się buja, ogólnie świetnie się bawimy na placu. Wcześniej tylko na huśtawce chciała siedzieć albo w piaskownicy

A i tata kupił jej już rowerek o taki http://bajeczny.net/rowerki-trojkolo...ke-racing.html
Niestety nie chce na nim jeździć jak to ona Poczeka.

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Monarika Kinga teraz prawie codziennie chodzi w krótkim rekawku, jak jest więcej niż 20 stopni w cieniu to jej zakładam.
To ciepło macie, nad morzem nie ma szans. Niby ciepło, ale wejdziesz w cień i ziiimno. Zawsze chociaż bluzę ma na sobie.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując