Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problem z rozstępami.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-07, 21:23   #2
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Problem z rozstępami.

Cytat:
Napisane przez daria8 Pokaż wiadomość
Witam . Mam 19 lat i z problemem rozstępów borykam sie od 15 roku życia,nie wiem czy to prze szybki moment dojrzewania czy nagłą utratę wagi ( obie sytuację u mnie wystąpiły) . Chciałabym się dowiedzieć czy jest jakiś krem na to by one znikły , lub chociaż by ich widoczność była zminimalizowana ? Miejsce gdzie rozstępy występują to głównie pośladki ( tam jest ich najwięcej i są bardzo widoczne ) mniej posiadam na biuście i w okolicach ud.
Niestety, jak już rozstępy się pojawiły domowymi i sklepowymi specyfikami całkowicie ich nie zlikwidujesz, możesz sprawić by były mniej widoczne i płytsze, najlepiej gdy zabierzesz się za to gdy rozstępy są jeszcze świeże- czerwone. Z tego co piszesz Twoje rozstępy są stare, jak zakładam już białe. Możesz starać się je spłycić, powinny pomóc regularne peelingi, ja polecam rękawicę kessa- lepsza niż najlepszy zdzierak, możesz w to włączyć szczotkowanie- sprawi to że skóra stanie się bardziej napięta i elastyczna, będzie lepiej wyglądała. Co do specyfików ukierunkowanych na rozstępy z naturalnych warto spróbować oleju makadamia, ma właściwości ujędrniające i jest polecany w walce z rozstępami.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora