Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry fryzjer w Gliwicach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-08, 09:57   #1015
ronie
Przyczajenie
 
Avatar ronie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 29
Dot.: Dobry fryzjer w Gliwicach

Cytat:
Napisane przez gigilove80 Pokaż wiadomość
ojjjjjj.... i znowu skomentuje.... coś mi tu nie pasuje..... wszystkie Panie ktore chodza do STUDIA11 maja 15 cm wlosy podciete yyyyyy......... czy tylko mi sie tak wydaje czy te negatywne komentarze są praktycznie identyczne tylko lekko zmodyfikowane???? czyżby niezdrowa konkurencja .??? nie no przecież ten portal jest dla opinii klientek....
chyba ten wątek już nie jest opiniotwórczy...
Chcialam napisać coś o nowym styliście jakiego odwiedzilam ... ale chyba nie warto.....
Trudno żeby osoby które maja po kilkaset postów albo i więcej i udzielają sie na nie jeden temat i nie o jednej fryzjerce/ salonie pisały, robiły czarny PR???

Bardziej podejrzane jest jeśli ktoś świeżo zarejestrowany pisze kilka postów w jednym temacie( i na temat jednego salonu) cały czas w tym samy pochwalnym tonie ....

Nie każdy rodzi się od razu perfekcyjną fryzjerką/fryzjerem.
Panie ze Studia 11 są OK (fryzjerka i kosmetyczka)- raz strzyżenie wychodzi lepiej raz gorzej

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
studio 11 dla mnie porazka.....

Jenda kosmetyczka, jedna fryzjerka i jedna.... Pani od stania? Stoi przy biurku, tudziez siedzi i cos na laptopie robi. Po co ona tam w ogole jest?

To jest chyba Pani Szefowa
Jak tam bywam to przeważnie robi sobie fryzurę albo korzysta z usług swojej kosmetyczki , lubi sobie tez pogadać z klientkami -

Edytowane przez ronie
Czas edycji: 2014-05-08 o 11:14
ronie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując