Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 12:50   #4208
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXII

Już jestem po wszystkim - badanie szybko i bezboleśnie, wyniki napawają mnie wielkim optymizmem. Personel medyczny na najwyższym poziomie, aż nie mogę uwierzyć, że to w moim mieście. Jedynie zwolnienia nie dostałam, bo nie mogą wystawiać (to nie jest szpital, tylko przychodnia z jednodniowym oddziałem, dlatego też tak szybko się tam dostałam) i muszę iść do swojego gina po zwolnienie. Ale chyba wezmę urlop na dziś i jutro a pojutrze wrócę do pracy Ogólnie rzecz biorąc - jestem uskrzydlona na zajście nie miałam szans z powodu zrostów po łyżeczkowaniu, oczywiście usunęli je teraz. Lekarz powiedział, ze według niego to było przyczyną.
Pisałam wcześniej o tym, że mi sugerował że nie mam wskazań do histero na NFZ. Okazało się że zostali niedawno ukarani za przeprowadzenie takiego zabiegu u pacjentki, która poza schorzeniami ginekologicznymi na nic więcej się nie leczyła - ten NFZ to jakaś masakara No i teraz jest konieczność występowania dodatkowych schorzeń typu tarczyca, serce itp, nie wystarczy już polip, mięśniak czy niepłodnosć. Co ma piernik do wiatraka to chyba tylko chory NFZ wie

Cytat:
Napisane przez h0pe Pokaż wiadomość
ale jestes... dobrze ze siorka cie wezmie bo przeciez bedziesz nastukana w trzy d...wracac z tego "standardowego" badania
Trzymam kciuki za twoj spokoj oraz za twoje dobre samopoczucie Po cmok:-*
jeszcze jestem nastukana, choć już od 2 godzin w domu siedzę

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Wika, za badanie.. Silna babka z Ciebie.. Ja bym bez meza nie dala rady chyba..

A ja sobie dzis uswiadomilam, ze termin @ przypada ni na Dzien Matki... Ale bym chciala zobaczyc w ten dzien II kreski.. to bylby najpiekniejszy prezent dla mnie w ten dzien.. zaraz obok rysunku mojej Niuni..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bym z mężem nie dała rady, gdyby mi zaczął panikować
Życzę Ci, byś zobaczyła te II kreski tak, jak sobie wymarzyłaś

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Wika- myslami jestem jutro z Tobą
[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;46428211]Wika i ode mnie kciuki![/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Wika kciuki zaciśnięte!!!
Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Witam

Wika
Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
wika
Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
Wika mocno zaciskam będzie dobrze!

Rena, Meire, Hope, Mlebi za owocne cykle
Dziękuję - Kochane jesteście Kciuki zadziałały


Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
wika

ja dziś dzień pełna głupich snów... a po przebudzeniu rzeczywistość też nie piękna
dziecko bije mnie po żebrach, chyba jest głodne. a ja czekam aż tż przywiezie mi świeże pieczywo.
Tyle piszecie ostatnio o tych snach, ze ja dzisiaj po narkozie schodząc z fotela, zwróciłam sie do anstezjologa z wielkim uśmiechem i westchnieniem, mówiąc: "miałam taki piękny sen, śniło mi się, ze urodziłam dziecko" Oczywiście, nic mi się nie śniło, ale te Wasze sny gdzieś mi tam w podświadomości siedziały


Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Ja się przed chwilą dowiedziałam że w firmie w której pracuje TŻ wprowadzono oszczędności i zwolnienia... Nie dość że będzie miał dwa razy więcej pracy, to jeszcze nie wiadomo kiedy on wypowiedzenie dostanie... Przeszedł do tej firmy w styczniu..zwalniając się ze stabilnej pracy. W dodatku to jest kontrakt, więc ma tylko 30 dni wypowiedzenia. Nawet nie pełen miesiąc kalendarzowy.. Więc jak dostanie wypowiedzenie w połowie miesiąca to tylko pół pensji dostanie Aż się poryczałam. Jeszcze wzięliśmy auto w leasing... Wiedziałam że nie jest to dobry pomysł, ale co ja mogę jak się facet uprze. Myślał że to pewna robota. A tu d. upa.


Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka
Kucyku, tylko spokojnie - to jeszcze nic pewnego. W życiu jak w kalejdoskopie wszystko potarfi się w jednym momencie zmienić
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora