Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-16, 12:06   #1247
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: IRLANDZKIE MAMUŚKI-NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz.V

Marta - wiesz co u mnie Kacper też przez kilka ładnych tygodni patrzył głównie w jedną stronę, to jest częste u dzieci. Najciekawsze jakby miał zawsze po jednej stronie i to za plecami Zacznij - jak trzymasz w pionie (czy odbijasz na ramieniu) - trzymać na tym drugim niż teraz, podczas snu przekręć delikatnie główkę, układaj tak aby zabawki były po tej drugiej "mniej interesującej" stronie i przede wszystkim niech dużo leży na brzuszku - u nas wszystko wróciło do normy. Będziesz miała na pewno 3 miesięczny check up więc możesz powiedzieć o tym położnej.
chociaż tak sobie myślę, że Kacper mi chyba tułowia nie odginał leżąc, choć oczywiście patrzył tylko na jedną stronę i tak jakby troszkę do góry

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez maga9 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o sama ciaze w tym kraju to kazda kobieta tu mieszkajaca jest obrana tym darmowym programem.nie wazne jak dlugo mieszka i czy pracuje/owala.natomiast skladki sa potrzebne by otrzymac maternity benefit. bedac w ciazy teraz patrza czy jest oplacony 2012 rok.jak tak to dostaje maternity benefit.jak nie to sie nie nalezy.czyli albo zatrudniona osoba w 2012 miala przez pracodawce placone skladki i podatki albo jak ja np self employed placilam podatki i kategorie s prsi..
to tak gdyby jeszcze ktos stresowal sie opieka w ciazy
według citizen information mylisz się -kobieta powinna być " ordinarily resident"

http://www.citizensinformation.ie/en..._services.html

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2014-05-16 o 12:02
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując