Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki (nie)testowane na zwierzętach - propozycja aplikacji mobilnej
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-21, 07:53   #23
elwirawrobel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki (nie)testowane na zwierzętach - propozycja aplikacji mobilnej

Cytat:
Napisane przez Praca_i_Chleb Pokaż wiadomość
Szkoda, że składniki odzwierzęce też pod to nie podchodzą. (
Właśnie. Szkoda, że tak nie jest.

Cytat:
Napisane przez sweetStory Pokaż wiadomość
Można już dodawać produkty przez formularz, więc można zapraszać ludzi z każdego, nawet najciemniejszego zakątka internetów .
Jasne. Teraz pora na rozreklamowanie tego cuda. Będę reklamować, gdzie się da.

Cytat:
Napisane przez sweetStory Pokaż wiadomość
Dobra... To teraz pora reklamować stronkę, zachęcać ludzi do wpisywania tam wszystkiego co mają (łącznie z testowanymi rzeczami - dodawanie jest anonimowe)
Aha, czyli testowane też można wpisywać, tak? Tym lepiej!

Cytat:
Napisane przez sweetStory Pokaż wiadomość
Ja w międzyczasie chętnie wysłucham od Was opinii i sugestii na temat obecnej formy strony.
Wchodzę na stronę i... łaaaaał! Taka wersja jeszcze bardziej mi się podoba Naprawdę fajnie się prezentuje. Kurcze, że też są ludzie, którzy mają takie zdolności... Naprawdę ekstra, Wojtek! Nie wiem czy dziś mi się uda ją wypróbować, jeśli nie, to na pewno do końca tygodnia wrzucę od siebie jakieś produkty poprzez formularz.

PS Na stronie zauważyłam kilka drobnych błędów. "Spróbuj wyszukiwarki" - tak się pisze ten wyraz "Lista producentów Chcesz się dowiedzieć czy Twój ulubiony producent produkuje kosmetyki wegańskie? Sprawdź listę producentów nie testujących swoich ... (brak słowa) na zwierzętach" - Hmm..., to się odnosi do tego, co będzie na stronie w przyszłości, prawda? Bo póki co baza nie wyróżnia produktów wegańskich. Ja to zdanie rozumiem w ten sposób, że w naszej bazie nietestowane = wegańskie, a tak przecież nie jest. Mam nadzieję Wojktu, że nie uraziłam się swoimi "radami".

Edytowane przez elwirawrobel
Czas edycji: 2014-05-21 o 08:04
elwirawrobel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując