Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W trzeciej części czadu damy, spadną wszystkie kilogramy! cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-29, 12:49   #4265
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 702
Dot.: W trzeciej części czadu damy, spadną wszystkie kilogramy! cz. III

Cytat:
Napisane przez nadiaaa171 Pokaż wiadomość
Ja tez dzis kupilam truskawki W tym roku bede mrozic Szkoda tylko ze ja lubie z cukrem i smietana

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja też niestety w tej wersji lubie najbardziej ale śmietane zastąpiłam kefirem/jogurtem nat., a cukier miodem

Cytat:
Napisane przez izunia19l Pokaż wiadomość
Next jak tylko masz mamę w Szwecji to powiem Ci, że nie zastanawiałabym się długo nad wyjazdem. Tam będziesz żyła jak czlowiek, w Polsce nie ma przyszłości dla młodych którym rodzice nie załatwią roboty.
no właśnie za każdym razem jak mama jest w Polsce to znajomi pytają ją czemu jeszcze mnie nie ściąga tam a ona na to, że jedynie do sprzątania hotelu mogłabym tam jechać, także praca fizyczna a nie siedzenie za biurkiem, ale nie oszukujmy się w Polsce jest ciężko o jakąkolwiek prace, a tam pokojówka ma 5 tys. złotych pensje. Jak mi się tu nie uda, to chyba faktycznie nie będę czekać nie wiadomo na co, tylko wyjadę
jutro idę do tego gabinetu, gdzie prawdopodobnie będę mieć staż, żeby pokazać jak pracuję zobaczymy, bo nawet nie wiadomo czy urząd ma kase na ten rok jeszcze..
nextPage jest offline Zgłoś do moderatora