Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 14:32   #2604
NecroKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar NecroKitty
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 034
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Moje dziecko jest dzisiaj wyjątkowo ruchliwe, co chwila się kręci i kopie. Trochę się przespałam to się uspokoiła a teraz znowu, ale mnie prawy bok boli W ogóle jakaś rozbita dzisiaj chodzę, brzuch ciągnie koszmarnie, plecy bolą, oczywiście bałagan jak był tak jest


Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Zophiee z synkiem wracają dzisiaj do domku
Ale szybko

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Ja już po wizycie... oczywiście nie obyło się bez przygód...
No ale jest ok, zaraz wszystko opiszę...
Wizyta:
Szyjka prawie zgładzona, rozwarcie na 1 palec. Tętno Małej 140 i uwaga moje ciśnienie mierzone 2 razy 158/80. Gin mówi albo aparat jest do albo coś się dzieje więc lepiej skierowanie do szpitala niech zmierzą ciśnienie i zrobią KTG, jak coś nie tak to na patologię. Ja stres, mąż stres no ale jedziemy.
Na izbie mówią przyjmujemy na patologie... więc P. w samochód po torbę i rzeczy. Papierologia, KTG, badanie no i ciśnienie i tu jak 120/80 no dobra ale ponoć przyjmujemy... w efekcie konsultacja 3 lekarzy jeszcze raz ciśnienie -130/80 więc pytanie czy bardzo chce zostać w szpitalu... ja na to że nie jeśli nic złego się nie dzieje. No i tym sposobem jestem w domu. Zalecenia: liczenie ruchów, kontrola ciśnienia i KTG w poniedziałek.

Masakra jakaś... no ale wiem, że lekarz nie ma podejścia olewczego tylko jednak się martwi i zainterwenijuje jakby co. No i wypytałam się jak z miejscami na porodówce - są tylko zacząć rodzić. Położne na IP bardzo miłe, lekarz też.

Z innych wieści czop śluzowy odchodzi coraz to większymi kawałkami
Jak nie urodzę jutro to jeszcze urlop muszę sobie załatwić ... ehhh

Miłego weekendu
Może z nerwów takie wysokie miałaś. Ja mam zwykle 100/60 a na wizytach skacze mi do normalnego 120/80
__________________
Nadeńka 30.06.2014
NecroKitty jest offline Zgłoś do moderatora