Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-31, 15:46   #2609
Ka rolina
Zadomowienie
 
Avatar Ka rolina
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 184
Dot.: Mamusie czerwcowe 2014 - cz. III

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Zophiee z synkiem wracają dzisiaj do domku
To expresowo Myślałam,że 2,5 doby po sn to minimum...





Cytat:
Napisane przez Bogini Bastet Pokaż wiadomość
wow! już? nie wiedziałam, że tak szybko można wyjść ze szpitala
ale to nagroda dla Zophiee za ciężki poród

byłam na bazarku, co za kocioł, kupiłam masę pyszności
chyba kupię dziś pościel dla małego, bo mam ochotę urządzić mu już kącik

podwójne macierzyństwo to na pewno bardzo trudne zadanie, ale dacie Dziewczyny sobie świetnie radę

zmęczyłam się trochę i znowu powróciły skurcze. czytałam, że mogą trwać tygodniami, po prostu organizm się przygotowuje, więc nie wiążę z nimi nadziei
durna pałka znowu zapomniałam telefonu z domu kiedyś to się na mnie zemści, a nawet nie pamiętam nr tel tżeta
:nonono: za brak telefonu.Teraz jak juz masz częste skurcze to lepiej się z nim nie rozstawaj.A w razie czego może jeszcze zapisz sobie numer Tzta na kartce i noś w torebce




Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Ja już pisałam, że ja też rodziłam prawie 4 kg bobaska Dokładnie 3990 od rozkręcenia prawdziwych skurczy w 3:45 minut, także jak na pierwszy poród nieźle. A parte czyli jak już przechodzi dziecko to miałam takie 3 rundy po 3 pchnięcia także może gdzieś z 15 minut - ale tego to dokłdanie nie powiem, bo nie miałam poczucia czasu. Byłam nacinana, ale bez jakiś dramatów jak miały niektóre dziewczyny.
Nie wiem czy to pisałam, ale podczas pobytu w szpitalu jej najniższa waga to była 3600 z czymś i na moje oko nie było żadnej różnicy w wyglądzie. Pewnie jakbym porównała fotki z jedną wagą i drugą to coś tam byłoby widać, ale nie była to szokująca zmiana, wręcz niezauważalna
Może przy większych róznicach wagi, ale tak to nie ma co sobie zawracać tym głowy i tak boli jak diabli i tak Do 4 kg moim zdaniem nie ma sobie co zawracać tym głowy, powyżej już nie wiem, bo brak mi doświadczenia
To jak na pierwszy poród naprawdę rewelacja I jak widać waga dziecka nie ma aż takiego znaczenia- w pewnych granicach oczywiście


Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
__________________
Izunia
Radek
Rodzina w komplecie
Ka rolina jest offline Zgłoś do moderatora