Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-05, 14:20   #37
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Żałuję że nie mam aparatu żadnego, bo takie piękne loczki mi się skręciły po myciu że masakra Pokazałabym Wam a tak nie mam jak

Truskawkowa muszę przyznać że jak narazie ta odżywka LAB25 spisuje się b. dobrze, włosy mam po niej mięciutkie, tylko odnoszę wrażenie że są trochę mniej odbite od nasady, tzn. obciąża mi je trochę, ale da się wytrzymać
Mimo wszystko jednak na moich włosach najlepiej sprawdzała się elseve total repair extreme i do niej wrócę

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Wczoraj mnie wzięło na różany blond znowu Walnęłam różową Venitę (pianka koloryzująca Intrygujący róż) i wyszło mi coś takiego. Grzywka jest oczywiście najbardziej różowa, bo tam są najjaśniejsze włosy. Reszta ma delikatną poświatę, ale bardzo mi się podoba. Myślę czy nie zwiększyć stężenia

Fotki robione przy oknie, bez flesza. Wiem, że wyglądają jak z fleszem, ale nic mi nie błysnęło po oczach, a poza tym nie mam potrzeby Wam ściemniać Błyszczą po Venicie, szampon Natei i odżywka Pantene też swoje zrobiły, błyszczą praktycznie w każdym oświetleniu, a mówi się, że blondy są matowe
ale piękne

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Już Ci nie raz pisałam, że masz śliczne naturalki i niejedna Ci pozazdrości Zazwyczaj naturalne blondy czy brązy są takie jakby spłowiałe, Twoj jest taki nasycony

Dla mnie jest wydajny, daję malutko na spodeczek. Działa, ale cena faktycznie średnia. Bez promocji bym nie kupiła
No ja seboradin miałam jakoś na niecałe 2 serie używania, na 5 tyg mi może starczył, ale ja go trochę wpsikiwałam w głowę Niby to nie jest zły wynik ale każdego dnia widziałam jak płyn w butelce znika w oczach Za tą cenę jak dla mnie jest właśnie kiepsko opłacalny, ale chyba będę zmuszona na niego polować bo fajny przyrost po nim miałam

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Witam piękne w kolejnym wątku!

Truskawkowa
Ślinię się na Twoje kudły. A co do moich to do talii jeszcze brakuje troszkę. z jakieś 10 cm, także jeszcze poczekam.

Chryste Panie Jezu ! Jak mnie to słońce denerwuje. Już ledwo wyszło i mam japę jak cyganka. Bo nie opalam się na jakiś ładny kolor, tylko na taki brudny, cygański. Nie wytrzymie po prostu! Blada chcę być. :c
A ja zazdroszczę długości zarówno truskawkowej, bunny, Tobie, czeko, kylie i innym dziewczynom Moje maleństwa sięgają łopatek a marzy mi się coś pomiędzy talią a zapięciem stanika właśnie

Ile ja bym dała żeby być opalona... miałam w życiu okresy że chodziłam ciemna jak czekoladka, aż się ludzie patrzyli, choć wiem że to nie było zdrowe

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
I ja się witam w nowym wątku

Kończę magisterkę, zostały mi jakieś pierdy typu wstęp, zakończenie, bibliografia itp. do jutra muszę się z tym ogarnąć i mam nadzieję, że promotorka mi wszystko zaakceptuje no i 28 obrona

Kurcze moja cera znowu wariuje, nie wiem czy to od stresu czy od czego, ale pełno mam jakiś zaskórników, pryszczy bleee
Trzymam kciuki

Mi cera ost też świrowała, ale u mnie to kwestia solarium na które chodziłam, i stres egzaminacyjny, tak sądzę Teraz już mi na szczęście wszystko zaczyna schodzić

Cytat:
Napisane przez ewula13 Pokaż wiadomość
Melduję się

Ex no właśnie się zdziwiłam jak nie wiem, bo od 8 mam odpalony wątek i czekam czekam aż ktoś zajrzy a tu nic. wyłączyłam go dosłownie na godzinę i już taka niespodzianka

a ja nie zagłosowałam bo nie ma mojej farby w sondzie
Widzisz jak trafiłam czasowo, wróciłaś na wizaż po chwili nieobecności a tu niespodzianka Ale tutaj nieraz tak jest- ja nieraz patrzę o 14 do Nas, potem wracam wieczorem albo na drugi dzień a tu 2 nowe strony zapisane

Kurcze sorka, ale wypisywałam takie najbardziej popularne na wątku
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując