Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - A co z tymi, które nie chcą pakować?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-11, 22:51   #1
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461

A co z tymi, które nie chcą pakować?


Zdaję sobie sprawę, że tym tematem mogę wywołać shi*storm, ale warto spróbować

Nie podoba mi się większość ciał uważanych tu za ideał. Nie chcę umięśnionych łydek, wyrzeźbionych pleców, ale chcę mieć ładne, kobiece ciało. Niestety, genetyka obdarowała mnie sporymi łydkami, sporymi barkami, ogólnie rzecz biorąc, mało kobiecym wyglądem, co chciałabym zmienić

Pytanie - jak? Co robić, aby ciało wyglądało smukło, ładnie, co ćwiczyć? Nie bardzo wiem już, jak ułożyć plan treningów - uwielbiam biegać, ale w moich okolicach są tylko górki = większe łydki, nie lubię bieżni Nie przepadam za pływaniem, lubię różne domowe programy typu TurboFire czy programy Cassey Ho, ale one jednak angażują dość mocno dolne partie ciała, jednak można zgubić przy tym nieco tłuszczu, na czym także mi zależy.

Uprzedzam wszystkich obrońców treningu siłowego - to nie moja bajka, nie lubię tego, nie dawało mi to satysfakcji, nie jest to dla mnie i nie jest to zgodne z tym, co chcę osiągnąć. Wiem, jakie są jego zbawienne skutki, jednak to nie dla mnie

Z góry dziękuję za pomoc
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując